Modna biżuteria na jesień? No dobra, ale jaka?

Jak co roku jesień dopadła nas na dobre 🙂 Właściwie to stoimy już u progu zimy. A jak zapewne wiecie, każda pora roku to dobry czas na przemianę. Wewnętrzną i zewnętrzną. Tutaj raczej zajmiemy się tą zewnętrzną. Co nosić jesienią/zimą aby uzewnętrznić swoje piękno a przy okazji być na bieżąco z trendami?  Większych rewolucji nie będzie. Nadal niezmiennie cieszą się wielkim powodzeniem długie naszyjniki od 70 do 90 cm. Jeżeli chodzi o materiały panuje pełna dowolność. Może być skóra, metal, koraliki itp. Ważna jest zawieszka. Duże zawieszki są trendy. Np z kryształu.

 

Oprócz kryształów, bardzo chętnie w formie zawieszki dodawane są frędzle. To efekt trwjącej mody na styl Boho i vintage. Pierwsze oznaki pojawiły się już w tym roku. Słynne chokery to również element tej fali. Frędzle w formie zawieszki długiego naszyjnika, wyglądają bardzo stylowo.

 

Bardzo dobrze się noszą również nieśmiertelne sówki lub inne motywy zwierząt. Np lisek 🙂

Jeżeli nie wiesz czym kierować się przy wyborze biżuterii,  zachęcam do eksperymentów. Może się okazać, że nowy wzór lub typ naszyjnika będzie strzałem w dziesiątkę! I takich wyborów Wam życzę 🙂

W następnym wpisie o nowym trendzie czyli o dużych pierścionkach.

 

 

Dodaj komentarz